چرا گوشیمون ؟

بهترین قیمت

گوشیمون یک فروشگاه آنلاین لوازم جانبیه که کالاهای موجود در سایت رو بدون واسطه از تولید کنندگان و وارد کنندگان تهیه می‌کنه و با حذف واسطه‌ها، بهترین قیمت لوازم جانبی رو به مصرف کننده واقعی می‌رسونه.

 

مرجوعی کالا

گوشیمون کالای شما رو تا ۷ روز بعد از دریافت درصورت عدم استفاده و حتی پس از ۷ روز در صورت وجود ایراد در محصول، از شما پس می‌گیره. برای مرجوع کردن کالا کافیه با کارشناسان گوشیمون تماس بگیرید و در خصوص مرجوع کردن کالا هماهنگ کنید.

  

ارسال سریع و رایگان

خرید شما از گوشیمون در تهران، بعد از ۲۴ ساعت کاری پس از ثبت سفارش و در شهرستان 1 الی ۴ روز کاری پس از خرید به دست شما میرسه. اگر میزان خرید شما از حداقل مبلغ تعیین شده بیشتر باشه، ارسال شما رایگان میشه و هزینه ارسال پرداخت نمی‌کنید.

  

پشتیبانی تلفنی

اگر دوست دارین درباره خرید محصولی مشاوره بگیرید یا برای ثبت سفارش به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، در ساعت اداری با پشتیبانی گوشیمون تماس بگیرید.

  

تنوع بی نظیر محصولات

گوشیمون تلاش می‌کنه دوستی خوش ‌سلیقه برای شما باشه ؛ تنوع کالاهایی که در گوشیمون می‌بینید با دقت انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت ارائه و تحویل داده می‌شوند. 

انتخاب نوع پرداخت

در هنگام ثبت سفارش می‌تونید نوع پرداخت رو انتخاب کنید و به صورت آنلاین، از طریق وبسایت گوشیمون یا در هنگام تحویل کالا بوسیله کارتخوان هزینه رو پرداخت کنید.