درباره مجموعه گوشیمون

خوشحالیم که اینجا هستید و این فرصت را با ما میدین تا بتونیم قصه‌ی گوشیمون رو براتون تعریف کنیم.

ما یه تیم هستیم که از سال ۹۳ کارمون رو شروع کردیم و اوایل فقط از طریق شبکه های اجتماعی فعالیت می کردیم ، به مرور خانواده گوشیمون بزرگ تر شد و الان اینجا با شماییم و ازاین بابت خیلی خوشحالیم ❤️

تیم ما رویاهای بزرگی درسر داره ، رویاهایی که می خواهیم به واقعیت تبدیلش کنیم که بدون شما‌ها قطعاً ممکن نیست ، ما روی حمایت شما خیلی حساب کردیم  …

ما داریم سعی می کنیم تا حس یه خرید خوب اینترنتی بدون هیچگونه دغدغه ای رو براتون میسر کنیم 

تلاش می کنیم تا شما بدون نیاز به وقت گذاشتن و بیرون اومدن توی ترافیک شهری ، آلودگی هوا و کلی مشکلات کوچیک و بزرگ و دیگه ، از هرکجای ایران عزیزمون بتونید خرید لذت بخشی رو تجربه کنید .

بزرگترین دارایی ما، شما، یعنی مشتریان ما هستین پس ما به این پایبندیم که اگر شما از محصولی که گرفتین رضایت نداشته باشید مبلغ را به شما بر می گردونیم پس با خیال راحت خرید کنید .

ما سعی می‌کنیم نهایت امنیت برای خرید مشتریان فراهم کنیم، نماد اعتماد از وزارت بازرگانی گرفتیم و احراز هویت شدیم. 
سایت ما SSL داره و در url بالای صفحه مشخصه با https شروع میشه و کسی نمیتونه به اطلاعات حساب کاربری شما دست پیدا کنه و هیچ خطر سایبری در سایت ما شما را تهدید نمی کنه.

گوشیمون تلاش می‌کنه دوستی خوش ‌سلیقه برای شما باشه ؛ کالاهایی که در گوشیمون می‌بینید با دقت انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت ارائه و تحویل داده می‌شوند.